Ilir Meta ndahet nga bashkëshortja: Njoftova edhe djalin

Ish-presidenti Ilir Meta ka konfirmuar ndarjen nga Monika Kryemadhi.

Marketing

Në një intervistë , ai tha së është proces divorci me Kryemadhin.

“Znj. Monika Kryemadhi është tashmë ish-bashkëshortja ime dhe sot kam ndjekur edhe rrugën juridike për këtë çështje dhe kam njoftuar edhe djalin tim Besar Ilir Meta’, u shpreh Meta në SyriTv.

Marketing