14/07/2024
Ballina Sport Interi dhe Inzaghi arrijnë marrëveshje, ja sa do të përfitojë italiani

Interi dhe Inzaghi arrijnë marrëveshje, ja sa do të përfitojë italiani

Interi dhe trajneri Simone Inzaghi raportohet se tashmë kanë arritur marrëveshje për kontratën e re.

Marketing

Sipas medieve italiane, Inzaghi do të jetë në krye të Interi deri në verën e vitit 2026, derisa paga e teknikut italian do të jetë 6.5 milionë euro.

Inzaghi thuhet se do të përfitojë edhe një bonos në vlerë 2 milionë euro në rast se Interi sërish fiton titullin e kampionit në Itali.

Marketing