Inxhi ia kalon edhe Beharit me stilin e ri, ja sa ndryshe duket

Yağmur Özbasmacı Mermer u bë e njohur tek publiku shqiptar me rolin e saj të Inxhit në serialin, Më fal. Ajo luan një rol negativ, ku përpiqet ta ndajë Kemailin nga Behari , por një qëllim të tillë nuk ia arrin.

Marketing

Inxhi për dallim nga jeta në film, ajo në jetën e përditshme është një vajzë shumë e thjeshtë dhe e dashur. Aktorja turke është në lidhje dashurie dhe kujdeset shumë për pamjen e saj.

Së fundmi ajo ka bërë një ndryshim të vogël në pamjen e saj… Ja si duket ajo me pamjen e re.