Ja çfarë bëjnë Sinan Vllasaliu dhe Vjollca Haxhiu menjëherë pas dasmës!

Ata janë ndër këngëtarët më të angazhuar me mbrëmje muzikore. 

Sinan Vllasaliu dhe Vjollca Haxhiu përveçse njihen si zëra të fuqishëm në tregun muzikor, ata janë edhe miq të mirë.

Marketing

Ata kanë edhe projekte muzikore së bashku, prandaj edhe shpesh herë janë të angazhuar bashkërisht në dasma dhe mbrëmje të shumta muzikore.

Vjollca Haxhiu ka publikuar një video interesante në Instagram ku shihen kaq të lumtur duke qeshur me Sinanin.

“Sinani si gjithmonë edhe mbas dasmës me plot humor dhe energji…” ka shkruar ajo në videon e lezetshme ku shihen se ata po ia kalojnë mjaft bukur në dasma.