Ballina Aktuale Ja çfarë moti na pret gjatë ditës në Maqedoni

Ja çfarë moti na pret gjatë ditës në Maqedoni

Moti sot në Maqedoni do të jetë me diell dhe i ngrohtë, do të fryjë edhe erë veriperëndimore.

Marketing

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 10 deri 19, ndërsa ato maksimale do të jenë në interval prej 28 deri 36 gradë celcius.

Në Shkup dhe rrethinë moti do të jetë me diell dhe me vranësira mesatare, ndërsa gjatë fundjavës pritet të ketë sërish reshje të shiut.

Marketing
Exit mobile version