Ja si do jetë moti gjatë ditës në Maqedoni

Moti sot do të jetë i ndryshueshëm, me vranësira dhe i ftohtë me reshje të kohëpaskohshme të shiut.

Marketing

Temperaturat minimale do të lëvizin prej gjashtë deri dhjetë gradë, ndërsa maksimalja deri 18 gradë Celsius.

Në Shkup dhe rrethinë moti do të jetë i ngjashëm me temperatura prej tetë deri 16 gradë Celsius.

Të martën në orët e pasdites vranësirat do të zvogëlohen kudo, ndërsa të mërkurën dhe të enjten do të fryjë erë e përforcuar veriore. Ngrohje e motit pritet nga e premtja

Marketing