Ja si do jetë moti sot në Maqedoni

Moti në Maqedoni do të jetë me diell dhe i ngrohtë me vranësira të vogla deri në mesatare.

Marketing

Pasdite do të ketë,bubullima me kushte për rreshje të shiut .

Temperatura e mëngjesit do të lëvizë prej 12 deri 20 gradë, ndërsa temperatura e ditës do të lëvizë prej 27 deri 32 gradë.

Në Shkup do të mbajë mot me diell dhe i ngrohtë me vranësira të vogla dhe kushte për rreshje të shiut pas dite, ndërsa do të fryejë erë e lehtë nga drejtimi perëndimor.

Temperatura e ditës do të arrijë deri në 31 gradë.

Marketing