Ja si do jetë moti sot në Maqedoni

Moti sot në Maqedoni do të jetë me diell dhe vranësira lokale, ndërsa do të fryjë edhe erë e dobët juglindore.

Marketing

Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej 6 deri 18, ndërsa ato ditore do të jenë në interval prej 26 deri 33 gradë celcius.

Gjatë ditëve të ardhshme do të vazhdojë periudha e motit stabil dhe të ngrohtë, ndërsa gjatë kësaj jave nuk pritet të ketë rënie të temperaturave.

Marketing