Ja si do jetë moti sot në Maqedoni

Moti sot do të jetë me vranësira dhe me reshura lokale të shiut.

Marketing

Shpejtësia e erës do të arrijë deri në tetë kilometra në orë.

Temperatura maksimale e ditës do të jetë 26 gradë celsius, ndërsa temperatura minimale do të jetë 15 gradë celsius.

Marketing