14/07/2024
Ballina Lajme Shqipëri “Jemi ambiciozë”, Sylvinho flet pas barazimit: Zhvilluam një ndeshje shumë të mirë

“Jemi ambiciozë”, Sylvinho flet pas barazimit: Zhvilluam një ndeshje shumë të mirë

Trajneri Sylvinho ka folur pasi Shqipëria mori një pikë ndaj Kroacisë në një barazim 2-2.

Marketing

Ai tha se ekipi zhvilloi ndeshje të mirë, teksa përgëzoi lojtarët për paraqitjen e tyre. Sylvinho u ndal dhe te zëvendësimet dhe shpjegoi pse zgjodhi të fuste në fushë Dakun në vend të brojës.

Marketing