Jeremiq: Vuçiq po planifikon që këtë vit t’i dorëzojë Prishtinës ulëse në OKB

Lideri i Partisë Popullore, Vuk Jeremiq, tha se president i Serbisë Aleksandar Vuçiq planifikon që këtë vit t’i dorëzojë Prishtinës ulëse në OKB.

Marketing

Ai në një deklaratë për televizionin Nasha pohon, se Vuçiq në fund do të “fusë Serbinë në NATO” dhe nga të huajt do të kërkojë që në këtë periudhë të mos e kritikojnë, njoftoi Partia Popullore.

Marketing