Ballina Aktuale Ka ndëruar jetë hafizi/studenti 21 vjeçar nga Reçica e Madhe

Ka ndëruar jetë hafizi/studenti 21 vjeçar nga Reçica e Madhe

Dje pasdite në shtëpinë e tij në Reçic ka ndëruar jetë Hamza Mahmudi, hafiz dhe studenti i teologjisë.

Marketing

Hamza që është nipi i hoxhës Ejup Selmanit nga Reçica e Madhe ishte student në Turqi ku ndiqte studimet për teologji.

Nga familjarët bëjnë të ditur se varimi i të ndjerit do të bëhet sot pas namazit të ikindis në varezat e fshatit Reçic e Madhe.

Marketing
Exit mobile version