Ballina Aktuale Kapen dy tonë kokainë në Kosta Rika

Kapen dy tonë kokainë në Kosta Rika

Policia në Kosta Rika ka konfiskuar dy tonë kokainë.
Zyrtarë të këtij vendi kanë bërë me dije se droga u zbuluar në katër varka dhe në këtë rast janë arrestuar tre persona.

Marketing

Zyrtarët e Kosta Rikës kanë filluar një operacion në Paqësor, pas paralajmërimeve të Gardës Bregdetare të SHBA dhe kjo konsiderohet të jetë konfiskimi më i madh i kokainës në det, raporton Reuters.

Exit mobile version