Ballina Showbiz Kaq bukur duket Leonita sot teksa pozon para pasqyres e rregulluar

Kaq bukur duket Leonita sot teksa pozon para pasqyres e rregulluar

Leonita Xhaka është nusja e lojtarit tashmë të njohur në botë, Granit Xhakës…. 

Marketing

Po aq e njohur dhe e dashur për publikun është edhe Leonita, shkruan orainfo.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një pamje në të cilën po duket shumë e thjeshtë.

Por, ajo që bie në sy është ҫanta shumë e shtrenjtë si dhe këpucët e bukura.

Shikoni vet fotografinë më poshtë.

Exit mobile version