Ballina Aktuale Kasami: Po finalizohet marrëveshja për ministrat dhe zv/ministrat (VIDEO)

Kasami: Po finalizohet marrëveshja për ministrat dhe zv/ministrat (VIDEO)

Bilall Kasami nga VLEN tha se po finalizohet marrëveshja me VMRO-DPMNE-në për pozitat e ministrive dhe zv/ministrive, përcjell TV21.“Jemi në finalizim të marrëveshjes edhe sa i përket eshalonit të parë dhe të dytë, në fakt të ministrave dhe zëvendës ministrave, por nuk mund të japë emra dhe pozicione për shkak se kemi organe të partisë”, tha mes tjerash Kasami.    https://m.facebook.com/watch/?v=324057684061337&paipv=0&eav=AfamuW_h4CTU-rcHpF0wjEhoRSDY6Cz3t6CJYwYXf3EF3ArZjEd0QsfQ3fMQF-7DP0c&wtsid=rdr_07PiKy9eaY1pJ5voK&ref=embed_video&_rdr

Marketing
Marketing
Exit mobile version