Kejvina i “djeg sytë” fansave me recipetat transparente

Ajo u bë e njohur në mediat shqiptare falë një emisioni të përjavshëm në TVKlan.

Marketing

Bëhet fjalë për Kejvina Kthellën e cila prej shumë pak kohësh është larguar nga Shqipëria për t’u rikthyer në Itali ku edhe jeton prej vitesh. Ish velina e emisionit“Xing me Ermalin” ka postuar një foto tejet provokuese. Në fotografinë e publikuar në Instagram nga Kejvina, modelja pozon vetëm në reçipeta dhe peshqir në kokë.

Një detaj që nuk duhet humbur është tatuazhi nën gjoksin e saj.

Bukuroshja pranoi shumë komente dhe pëlqime nga ana e ndjekësve, të cilët e komplimentuan për pamjen e saj seksi.