Kejvina ngrit temperaturat, fustani që ka veshur i zbulon shumë

Ndonëse me paraqitjet e saj në emisionin ‘Xing’ nuk është se lë për të dëshiruar, Kejvina Kthella në Instagram është numër një.

Velina e emisionit të Ermal Mamaqit, Kejvina Kthella ka filluar të bëhet akoma më shumë aktive në rrjete sociale sidomos në Instagram ku fotot që poston shumicën e rasteve bëhen lajm.

Marketing

Së fundmi ajo ka habitur të gjithë me një Instastory, foto në të cilën duket tejet ndryshe dhe ka veshur një fustan që i mbulon shumë pak pjesë trupi.

Ajo madje i ka pyetur ndjekësit nëse ia aprovojnë dëshirën për të dalë në këtë gjendje në rrugë.

Marketing