Kekenovski deri te Mickoski: Ky është rezultati më i keq për VMRO-në, mblidhi plaçkat dhe ik nga partia

Profesori universitar, Jove Kekenovski përmes një postimi në Facebook ka shkruar se VMRO-DPMNE dhde lideri i saj Hristijan Mickoski po festojnë me eufori të madhe edhe pse kanë humbur.

Marketing

Ai porositi Mickoskit që të tërhiqet nga partia si rezultat i humbjeve të zgjedhjeve në rrethin e parë.

Më poshtë keni statusin e plotë të profesorit Kekenovski: