Kënga e Botërorit “Live it up” publikohet edhe me videoklip

Kënga zyrtare e Botërorit “Rusia 2018”, tanimë gjendet edhe me videoklip.

Marketing

“Live it up”, është projekti i Nicky Jam, Will Smith dhe i këngëtares nga Kosova Era Istrefi, të cilët do bëjnë hyrjen e Kampionatit Botëror.

Kënga është me ritme verore, e cila i përshtatet pikërisht një gare të futbollit. Projekti është prodhuar nga top producenti, Diplo.

Këngën mund ta gjeni në të gjitha platformat, përfshirë: Spotify, Itunes, Apply Music.