Kënga e re e Era Istrefit edhe në gjuhën shqipe

Era Istrefi vazhdon dita-ditës të shënojë suksese.
Tashmë këngëtarja kosovare radhitet në mesin e artisteve me të njohura dhe më të kërkuara shqiptare.

Marketing

Së fundmi ylli kosovar po vjen edhe me një projekt të ri, një pjesë të cilit e ka publikuar edhe në kanalin ‘Youtube’.

Kënga mban titullin “Where’s your love boy“, ndërsa një pjesë e këngës është edhe në gjuhën shqipe.

Marketing