Kështu do jetë moti gjatë ditës në Maqedoni

Moti sot në Maqedoni do të jetë me diell dhe i nxehtë.

Marketing

Pasdite në vendet më të larta malore dhe në pjesën veriore të vendit do të ketë kushte për reshje të shiut dhe stuhi.

Temperaturat ditore do të lëvizin prej 25 deri 33 gradë celcius, ndërsa në Shkup do të arrijnë deri 31 gradë.

Deri të enjten moti pritet të jetë me diell dhe i nxehtë, ndërsa të premten paralajmërohen reshje të shiut.

Marketing