Ballina Aktuale Kështu do të jetë moti gjatë ditës në Maqedoni

Kështu do të jetë moti gjatë ditës në Maqedoni

Moti sot do të jetë me diell me vranësira mesatare.

Marketing

Në fund të ditës dhe gjatë natës do të ketë reshje lokale të shiut. Do të fryjë erë e dobët deri mesatare nga drejtimi jugor, njofton HMRC.

Temperaturat minimale do të lëvizin nga -2 deri në 6 gradë Celsius, ndërsa ato maksimale nga 9 deri në 21 gradë Celsius.

Exit mobile version