Këto do jenë temperaturat e motit gjatë ditës në Maqedoni

Moti sot në Maqedoni do të jetë i ndryshueshëm me periudha dielli dhe erë të përforcuar. Në pjesën perëndimore të vendit do të ketë kushte për reshje të shiut.

Marketing

Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej 12 deri 23 gradë celcius, ndërsa ato ditore do të jenë në interval prej 19 deri 31 gradë celcius.

Prej nesër pritet që moti të stabilizohet dhe temperaturat të arrijnë deri 35 gradë celcius.

Marketing