Këto do jenë temperaturat e motit gjatë ditës në Maqedoni

Moti sot në Maqedoni do të jetë me diell dhe i nxehtë, ndërsa do të fryjë edhe erë e lehtë nga drejtime të ndryshme.

Marketing

Temperaturat maksimale do të lëvizin prej 28 deri 37 gradë celcius, ndërsa indeksi UV do të arrijë 8.

Gjatë ditëve të ardhshme moti do të vazhdojë të jetë me diell dhe stabil.

Marketing