Këto do jenë temperaturat gjatë ditës

Moti sot në Maqedoni do të jetë me diell dhe me vranësira mesatare, ndërsa do të fryjë edhe erë e lehtë veriore.

Marketing

Temperaturat maksimale ditore do të lëvizin prej 22 deri 34 gradë celcius.

Në Shkup the rrethinë moti do të jetë me diell dhe me temperatura deri 31 gradë celcius.

Deri në fund të kësaj jave moti do të jetë i ngrohtë dhe stabil, ndërsa gjatë kohës së fundjavës pritet të ketë kushte për reshje lokale të shiut

Marketing