Ballina Showbiz Kida dhe Ermali sjellin “Fiksim”

Kida dhe Ermali sjellin “Fiksim”

Kida dhe Ermal Fejzullahu kanë lansuar bashkëpunimin e tretë muzikor.

Marketing

‘Fiksim’ titullohet kënga që solli sërish në bashkëpunim dyshen e shumë pëlqyer.

Projekti muzikor u lansua i shoqëruar me videoklip dhe u punua në studion e Bigdeal Records.

Dëgjojeni të plotë në linkun e mëposhtëm.    https://youtu.be/A3CZeKea3_A

Marketing
Exit mobile version