Kida pozon me shumë stil para pasqyrës, ja si duket (foto)

Kida po vazhdon të rrëmbejë vëmendje kohëve të fundit.

Marketing

Këngëtarja, Orhidea Latifi kësaj radhe ka befasuar publikun me paraqitjet e fundit që ka bërë.

Ndonëse sezona e verës ka mbaruar, Latifi është ende aktive në mbrëmje dhe koncerte të ndryshme.

Ajo mbrëmë ka shpërndarë disa imazhe me fansat në të cilat tregon format trupore bombastike. Kida duket tejet në formë, linjat e së cilës ju lënë ‘pa fjalë’.

“Merri Krejt”, është projekti i fundit i lansuar nga ajo i realizuar në Turqi.

Marketing