Kjo është foto më e bukur e djalit dhe nipit të Shyhretes

Ndryshe nga pjesa tjetër e familjes, Kushtrim Salihu, djali i madh i këngëtares Shyhrete Behluli, është mjaftë i tërhequr dhe aspak me dëshirën e madhe për tu ekspozuar

Ai, u njoh nga publiku vetëm kur u fejua e martua dhe prej asaj kohe ishte shumë më shpesh në media.

Marketing

Bashkëshortja e Kushtrimit, Learta, është bërë mjaftë e njohur. Sot, Learta ka postuar një foto shumë të bukur të të shoqit dhe të birit, shkruan “Kosovarja”.

Familja e bukur po udhëtojnë për në Zvicër.

Marketing