Kjo është vajza bukuroshe e Sahide Mustafes

Këngëtarja e njohur Sahide Mustafa bashkë me të motrën Safetën janë ndër emrat më të njohur të muzikës popullore në vend.

Jo vetëm të dëgjuara, por edhe të komentuara, herë për muzikën, jetën, veshjet, e shumë gjëra të tjera.

Marketing

Disa herë janë vënë në fokus vajzat e Safetës, që janë komentuar për pamjen, por edhe talentin në muzikë. Ne, ju njohim me të bijën e Sahides, Redolen simpatike, shkruan “Kosovarja”.

Redola sapo e ka përfunduar shkollën fillore, duket shumë e ëmbël dhe po ashtu e ka pasion muzikën.

Një yll që po vjen, apo?

Marketing