Kombëtarja e Portugalisë arrin në Rusi, fëmija qajnë për Ronaldon

Cristiano Ronaldo dhe shokët e tij kanë arritur në Botëror të Rusisë, derisa në aeroport qindra fansa fëmijë kanë shpërthyer në vaj nga gëzimi që kanë takuar idolin e tyre

Marketing

Portugalia ka arritur në aeroportin e Lisbonës të shtunën për t’u larguar për në Moskë për Botërorin “Rusia 2018”.

Kampionët e Europës kanë udhëtuar për Rusi gjashtë ditë para se të fillojnë ndeshjen e tyre të parë. Cristiano Ronaldo me Portugalinë do të përballen të premten në sfidën kryesore te Grupit B.

Skuadra kanë arritur me një avion në Moskë të shtunën në mbrëmje. /GazetaExpress/