Kombëtarja kthehet në atdhe, Muçi: Zhgënjyese që nuk morëm një pikë me Spanjën

Sulmuesi i kombëtares, Ernest Muçi ka folur për mediat pas rikthimit të ekipit në Shqipëri.

Marketing

Lojtari kuqezi tha se do donte të aktivizohej më shumë dhe se gjërat mund të shkonin ndryshe.

“Jam krenar për lojtarët”, Sylvinho pas eliminimit nga Euro 2024: Faleminderit për mbështetjen
“Doja më shumë minuta. Gjithmonë kombëtarja është plani i parë. Ishte zhgënjyese që nuk morëm një pikë me Spanjën. Kjo eksperiencë do na duhet edhe në të ardhmen. Jam i lumtur që te Besiktas më kanë mbështetur”, tha ai.

Marketing