Kunata e Butrint Imerit po çmend fansat në “Tik Tok”

Kjo verë ishte më ndryshe për këngëtarin Butrint Imeri.

Marketing

Ai martoi vëllaun e tij, me tashmë bukuroshen e Tik Tokut, Fatjonën.

Fatjona ka marrë gjithë vëmendjen e rrjetit, me videot dhe vallëzimet që po bën, shkruan “Kosovarja”.

Nuk mungojnë edhe komentet pozitive për bukuroshen.

Duket se Butrintit në familje i është bërë edhe person i famshëm.