Kunjat e Olta Gixharit për këngën e Luana Vjollcës, ja si i përgjigjet këngëtarja

Aktorja Olta Gixhari gjatë episodit të kaluar të “Dancing With The Stars Albania” ka ironizuar moderatoren Luana Vjollca.
Pas performancës së Gracianos dhe Atalantës me këngën Gasolina, Olta iu tërheq vëmendjen duke thënë se ka këngë shqiptare më të bukrua se Gasolina dhe vë këngën “Benzina“ të Luana Vjollcës si një kunj për moderatoren.

Marketing

Por kjo e fundit i është përgjigjur kunjave të aktores duke publikuar një video ku shfaqet duke kërcyer me këngën e saj Benzina duke e quajtur hitin e momentit.

https://www.instagram.com/reel/Cz47EWsIUB3/?utm_source=ig_embed&ig_rid=aa873fa5-25b7-48af-9b4e-ea1dc74b2e00