Kur Adelina Ismaili dukej krejt si Kasandra

Këngëtarja Adelina Ismaili përherë ka qenë interesante dhe e veçantë.

Ajo, ia ka dalë suksesshëm që ta imponoj për një publik të tërë stilin e saj të muzikës dhe të veshjes

Marketing

Këngëtarja ka guxuar shumë si në muzikë ashtu edhe në veshje. Adelina ka shkruar tekste goditëse, por është është veshur në atë mënyrë sa ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve.

Në kohën kur seriali “Kasandra” ishte hit, edhe Adelina dukej bash si protagonistja e këtij seriali, në mos më e bukur, shkruan “Kosovarja”.

Po iu kujtojmë Adelinën dhe Kasandrën e asaj kohe.

Marketing