Kur do të rikthehet në platformat e transmetimit kënga e re? Përgjigjet Tayna!

Reperja Tayna u rikthye me publikimin e këngës “Si ai”.

Marketing

Por, e njëjta hasi në bllokada për shkak të problemeve me ish menaxhmentin, duke u fshirë kështu nga të gjitha platformat sociale.

E ashtu siç iu njoftoi mbrëmë Prive, kënga e re e Taynës ka marrë hov në dëgjueshmëri edhe nga fansat dhe TikTokerët e huaj.

Këta të fundit po e kërkojnë rikthimin në platformat e transmetimit, sidomos në Spotify.

Lidhur me këtë ka reaguar Tayna, e cila ka premtuar rikthimin e këngës, por ka shtuar se kjo procedurë “merr pak kohë”.

Më poshtë, reagimi i plotë i Taynës. 

Marketing