Kur veshja të tradhton! Nicki Minaj zbulon pa dashje gjoksin në koncert

Nicki Minaj është shumë aktive me koncerte.

Marketing

Së fundi, reperja ka performuar në “Made In America”, meqë rast i ndodhi një e papritur në skenë

Derisa po performonte e veshur me një fustan të shkurtër, të ekspozuar tejmase tek gjoksi, ajo pa dashje zbulon më shumë seç duhet.

Ajo nxjerr komplet gjoksin, por ia del ta menaxhojë mirë situatën, ngase rregullon shpejt fustanin dhe vazhdon performancën.

Megjithatë, fansat e këngëtares që po ndiqnin nga afër koncertin e saj ishin aq të shpejtë saqë nuk iu iku pa filmuar ky moment dhe videoja është shpërndarë në rrjete sociale.