Lakers me LeBron James ka regjistruar fitoren e parë (video)

LA Lakers ka arritur që ta mposhtë skuadrën e Sacramento Kings me rezultatin 128:123.
Për LeBron James kjo është fitorja e parë me fanellën e LA Lakers.

Marketing

“Mbreti” pati një performancë mjaft të mirë individuale. Shifrat e tij ishin të kënaqshme duke pasur parasysh se ndeshja është e fazës parasezonale dhe interesimi nuk është aq i madh.

LeBron regjistroi në total 18 pikë, për të shtuar edhe 4 asistime për bashkëlojtarët e tij.

Duhet theksuar se “Mbreti” luajti vetëm 20 minuta në këtë takim.

Video e performancës së LeBron:

https://www.facebook.com/nba/videos/2306123132791387/

Marketing