Ballina Aktuale Largimi i parakohshëm i Vokrrit, Thaçi: U prefsh në paqe Kapiten!

Largimi i parakohshëm i Vokrrit, Thaçi: U prefsh në paqe Kapiten!

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi nëpërmjet një mesazhi ngushëllimi shpreh dhimbjen e tij për largimin e parakohshëm të legjendës së futbollit të Kosovës, Fadil Vokrri.

Marketing

“Me dhembje të madhe dhe pikëllim të thellë, i tërë kombi merr lajmin për vdekjen e parakohshme të Fadil Vokrrit, yllit më të ndritur të sportit dhe jo vetēm sportit tonë. Ngushëllime familjes, miqve dhe tifozëve. U prefsh në paqe Kapiten”, shkruan Thaçi në rrjetet sociale.

Exit mobile version