Ledri Vula sjell këngën ‘Nasty Girl’ (Video)

Është lansuar klipi për këngën ‘Nasty Girl’.
Ledri Vula u bashkua me artistët EAZ dhe XEN për këtë projekt i cili para pak ditësh doli online për ta dëgjuar.

Marketing

Marketing