Liverpool vjen me një video motivuese pak kohë para finales me Real Madridin

Pas Real Madrid, edhe Liverpool ka publikuar një mesazh emocionues para finales së Ligës së Kampionëve.

Marketing

Sonte nga ora 20:45, Real Madrid dhe Liverpool zhvillojnë një nga përballjet më interesante të këtij sezoni.

Në faqen e Liverpool është publikuar një video motivuese, ku thuhet se për ‘The Reds’ asgjë nuk është e pamundur.

 

https://twitter.com/twitter/statuses/1000408720902316032

Marketing