Loredana vjen me këngën ‘Jetzt rufst du an’ (Video)

Loredana nuk ka të ndalur, sjell projektin e ri.

Marketing

Loredana Zefi edhe pasi ka kaluar në një fazë të vështirë në jetën e saj artistja nuk ka ndalur as edhe një moment punën e saj.

Reperja shumë e pëlqyer nga publiku ka publikuar këngën më të re ‘Jetzt rufst du an’ të cilën e ka shoqëruar edhe me videoklip.

Edhe këtë këngë Zefi e ka interpretuar në gjuhën gjermane, këngën mund ta dëgjoni në kanalin e saj zyrtat në Youtube dhe në platformën Spotify.