Luana Vjollca dhe Bardhi publikojnë këngën “Zemrën ta vodha” (VIDEO)

Dy artistët, Luana Vjollca dhe Bardhi kanë publikuar bashkëpunimin e tyre.

Marketing

Kënga më e re e tyre titullohet “Zemrën ta vodha”, përcjell Klankosova.tv.

Ata këngës ia kanë realizuar edhe videoklipin, në të cilin Luana shfaqet në rolin e polices.

Marketing