Ballina Showbiz Luana Vjollca provokative rrugëve të Stambollit, ‘djeg’ turqit (foto)

Luana Vjollca provokative rrugëve të Stambollit, ‘djeg’ turqit (foto)

Luana Vjollca është shfaqur tejet provokative rrugëve të Stambollit.

Marketing

Këngëtarja dhe moderatorja, Luana Vjolla, aktualisht ndodhet në Stamboll të Turqisë.

Nga atje ajo po ndan me ndjekësit fotografi të ndryshme, prej tyre duke pirë çaj rusi, pije kjo e cila preferohet shumë në këtë vend, apo më mirë të themi se e kanë traditë.

Në njërin prej postimeve Luana është shfaqur joshëse e veshur ngushtë ku edhe ka treguar linjat trupore, me fokus të veçantë vithet dhe gjoksin./Lajmi.net/

Marketing
Exit mobile version