Ballina Showbiz Luiz Ejlli – Opinionist i Vëllait të Madh

Luiz Ejlli – Opinionist i Vëllait të Madh

Prej disa kohësh në media po qarkullojnë zëra se Luiz Ejlli së bashku me Zhaklin Lekatarin do të jenë opinionistë në sezonin e tretë të Big Brother Vip.

Marketing

Ditën e sotme, Luizi përmes një postimi në Instagram duket se i ka konfirmuar zërat.

Ai ka udhëtuar drejt Italisë bashkë me Kiarën dhe ka postuar një foto i ulur në një kolltuk.“Opinionista di Grande Fratello Luigi Angelo”, shkruan ai krahas fotos.

Exit mobile version