Mavraj: Më kritikoni, ama mos dyshoni në dashurinë që kam për Shqipërinë

Shqipëria humbi mbrëmë 4-0 në shtëpi nga Skocia në kuadër të Ligës së Kombeve, dhe kapiteni i Kombëtares, Mërgim Mavraj nuk e kishte natën më të mirë mbrëmë.

Marketing

Gabimi i tij te goli i parë nga Skocia dhe kartoni i kuq në minutën e 24’ bënë që të ketë kritika ndaj tij, shkruan Gazeta Express.

Mavraj reagoi në Facebook, ku ka shkruar një postim pas ndeshjes së mbrëmshme.
Më poshtë mund ta lexoni postimin e Mërgim Mavraj.