Mbrëmë pati festë në familjen e Ermal Mamaqit

Ermal Mamaqi dhe Amarda Toska janë çift i dashur për publikun.
Ermali dhe Ami mbrëmë kremtuan në shtëpinë e tyre bashkë me dy fëmijët, Joelin dhe Sian.

Tetë muaj më parë, Ami solli në jetë Sian, ndërsa mbrëmë festuan pikërisht tetë mujorin e vogëlushes së tyre.

Marketing

Në rrjete sociale, Ami ka publikuar një fotografi, përmes së cilës tregon tortën që i kanë përgatitur.

Torta me emrin e Sias dhe numrin 8 ishte dekoruar me simbole të karakterit të animuar “Mickey Mouse”.