Mbulohet Meryem Uzerli!

Meryem Uzerli është aktorja me prejardhje gjermano-turke, e cila shumë e njohur u bë për shqiptarët me rolin e “Hyrrem”.

Marketing

Kjo e fundit përmes postimeve në llogarinë e saj në “Instagram”, shumë shpesh qëndron në qendër të vëmendjes.
Në imazhin e fundit Meyrem kishte vënë një shami mbi kokë, dhe e kishte kombinuar me fustanin e zi që mbante veshur.

Ndryshe, “Sulltani Madhështor” është seriali që e bënë shumë të famshme aktoren duke vazhduar edhe me seriale të tjera që morën goxha vëmendje.