Me këtë nofkë të çuditshme e thërret Engjëllusha nipin e saj

Matini është nipi i këngëtares Shyhrete Behluli. I vogli është shndërruar në dashuri të madhe për gjithë familjen.

Matini i vogël e bukurosh po e merr vëmendjen e të gjithë anëtarëve të familjes dhe ai është bërë kryefjala e familjes Salihu.

Marketing

Shumë e dhënë pas tij po tregohet edhe halla e vogël, Engjëllusha, që shpesh e poston nipin në llogarinë e saj në Instagram, shkruan “Kosovarja”.

Ndryshe, Engjellusha nuk e thërret në emër të voglin, por e quan “dundë”. Kjo është nofka përkëdhelëse që e përdor halla e vogël për bukuroshin e familjes.

Marketing