Me vite gjyshe, me trup ja kan zili të gjithë vajzat (FOTO)

Në Instagram-in e saj dominojnë fotot me bikini.

Marketing

Bëhet fjalë për Elizabeth Hurley, yllin 52 vjeçar e cila ka një fizik për t’u patur zili.

Edhe këtë të të hënë, aktorja dhe modelja britanike ka mahnitur me trupin e saj, teksa ka publikuar një foto me kostum banje ngjyrë pink.

 

Marketing