Meghan Markle thyen protokollin mbretëror, përqafohet me Beyoncen(Video)

Duka dhe dukesha e Sussexit, Meghan Markle dhe Harry ndoqën premierën e filmit “Mbreti i Luanëve” mbrëmë në sheshin Leicester të Londrës.

Marketing

Meghan edhe një herë dukej e bukur në një fustan të zi, por ajo që tërhoqi vëmendjen e publikut ishte përqafimi me gjiganten muzikore, Beyonce.

Domethënë, në këtë film Beyonce huazojë zërin e luanit Nali. Në premierë ishte bashkëshorti i këngëtares, Jay Z, gjersa Meghan e përqafoi atë dhe me bisedoi shkurtimisht me Beyoncen dhe në këtë formë, ish-aktorja ka thyer edhe një rregull tjetër mbretëror në lidhje me përshëndetjen.

Dashuria midis dukeshës dhe këngëtares filloi pasi Beyonce dhe Jay-Z fituan çmimin më të mirë ndërkombëtar të grupit në BRIT Awards.

Kjo ishte hera e parë që Meghanin shkoi në qilimin e kuq që kur lindi djali i saj Archie më 6 maj të këtij viti.

Marketing